Oleme ühenduses!
Me usume isiklikesse kohtumistesse ja pikaajalistesse suhetesse oma klientide ja partneritega. Seepärast peamegi tähtsaks, et teil oleks kerge meiega ühendust saada.
Palun kinnita "Captcha"
Andmete eeskirjade hoiatus
Andmete eeskirjadega nõustumine Andmete eeskirjad
Aitäh [name], me võtame teiega ühendust.

Õnnetused juhtuvad kergelt

Oskus elusid päästa on tähtis ja igaüks saab seda õppida. Ei piisa ainult esmaabitoodete ostmisest töökohtadele, vaid vaja on ka õigeid teadmisi nende kasutamiseks ning treeninguid.

Võta meiega ühendust

Full businesscarecoursecpr

Rootsi standarditele vastav koolitus

Me pakume teile teie töökohal nii teoreetilist kui praktilist õpet. See järgib Rootsi “Heart-safe zone” standardit, mis on koostatud Rootsi Standardiameti poolt. See on garantii kvaliteedile, mida esindavad Businesscare’i koolitajad ja millele sa võid kindel olla.

Full businesscarepreparednessest

Otsustava tähtsusega on sisemine valmisolek

Igal aastal seiskub 10 000 rootslase süda ja ainult 550 neist jääb ellu. Teaduslikud uuringud näitavad, et äkilise südameseiskumise korral on eduka sekkumise seisukohast äärmiselt olulised teadmised kunstliku hingamise ja südamemassaži tegemise kohta. Viimastel aastatel on ellujäänute arv peaaegu kahekordistunud. Rohkemate elustamisaparaatide abil ja inimestega, kes oskavad teha kunstlikku hingamist, saab päästa palju rohkem elusid.

Full businesscarelearntosavelives

Õpi päästma elusid

Elustamisaparaat on ainus efektiivne abi äkilise südame seiskumise korral. Pole piisav, kui lihtsalt osta elustamisaparaat, see nõuab ka teadmisi selle kasutamiseks. Businesscare pakub elustamisaparaate nii müügiks kui ka liisingu kaudu omandamiseks ja sellele lisaks annab ka koolituse teie töökohas selle kasutamiseks.

Küpsiste sõnum. Rohkem teavet
Keeldu
Luba Küpsised