Oleme ühenduses!
Me usume isiklikesse kohtumistesse ja pikaajalistesse suhetesse oma klientide ja partneritega. Seepärast peamegi tähtsaks, et teil oleks kerge meiega ühendust saada.
Palun kinnita "Captcha"
Andmete eeskirjade hoiatus
Andmete eeskirjadega nõustumine Andmete eeskirjad
Aitäh [name], me võtame teiega ühendust.

Me oleme Businesscare

Businesscare tähendab oskusi ja spetsialiseerumist. Me pole ettevõte, kes teeb kõike, mis ette satub. Keskendume vaid sellele, mis muudavad olulisel määral teie töökohti paremaks.

Valmis järgmiseks sammuks?

Businesscare alustas oma tegevust 2005. aastal ja on üks Rahmqvist Groupi spetsialiseerunud kaubamärkidest.

Rahmqvistist
Full rahmqvisthistorystarttest

Kõik algas individuaalsest lähenemisest

On aasta 1953. Eric ja Signe Rahmqvist asutavad väikese kontoritarvete firma. Selle põhimõtteks sai oma klientide vajaduste hea tundmaõppimine, et neile kõige paremini abiks olla.

Group 4 Created with Sketch.
1
2
3
4
5

Oleme sinuga terve tee

1 Meie asjatundja esmaabi alal külastab teid.
2 Meie asjatundja analüüsib teie töökohta ja kõiki teie tööga seotud vajadusi.
3 Esitleme individuaalset lahendust teie töökoha jaoks, mis põhineb teie antud sisendil ja meie oskustel.
4 Abistame teid lahenduse kasutusele võtmisel ja anname teadmisi, mis võimaldavad maksimaalselt ära kasutada selle eeliseid.
5 Meie esmaabi spetsialist pakub teile ka edaspidi seoses meie lahendusega igakülgset tuge.
Full rahmqvistphilosophy

Meie põhimõtted

Me oleme küll kasvanud, aga jäänud senini truuks oma põhimõttele – et pakkuda teile parimaid lahendusi, peame olema teiega koos teie töökohtadel ja täielikult aru saama teie tööst. Ainult nii saame aidata teil luua lõbusamat, tõhusamat ja jätkusuutlikumat tööpäeva.

Full rahmqvisttrueauthenticity

Kvaliteediga ei saa petta

Ainult üks lahendus ei suuda rahuldada korraga kõiki teie vajadusi. Töötades teiega saame luua unikaalseid lahendusi just teie jaoks. Ja et te saaks sellest maksimaalselt kasu, aitame me teil need ka kasutusele võtta ning anname nende kasutamiseks vajalikke teadmisi. Rahmqvist on perefirma iseseisvate kaubamärkidega, millest igaüks tähendab oma ainulaadset lähenemist ja oskusi.

Full miljologgor

Rohkemat kui ainult materjalide valik

Jätkusuutlikuse saavutamiseks oli vaja lahti saada tänapäeval levinud "osta ja viska ära" mentaliteedist. Me arendasime välja oma keskkonna-alased põhimõtted juba 1983 ja olime esimesed, kellele Rootsis omistati ISO sertifikaadid nii keskkonna alal ISO 14001 kui ka kvaliteedi alal ISO 9001. Oleme samuti liitunud ÜRO Global Compact liikumisega, kus me nõuame kõigilt oma tarniajatelt, et nenede tegevus oleks kooskõlas ÜRO kümne inimõiguste alase põhimõttega, vastaks töö, keskkonna ja korruptsioonivastastele põhimõtetele.

Meie keskkonna-alane tegevus praktikas

Me vaatame üle kõik oma tooted ja loobume neist, mis ei vasta meie seatud kõrgetele standarditele. Muudame oma toodete transpordi efektiivsemaks ja keskkonnasõbralikumaks ning väldime palja õhu vedu. Lisaks on ka meie ametiautod keskkonnasõbralikud. Teil on kerge teha jätkusuutlikke valikuid, kui jälgite Rahmqvisti Green Choice märgiseid.

Muudame koos maailma paremaks

Oleme väga uhked Rahmqvisti sihtasutuse keskuse üle, mis on Lõuna-Aafrikas asuv lastekodu. Seal saavad kodutud lapsed üles kasvada tervisliku toidu, puhta vee ja hariduse toel. Leif Rahmqvist asutas lastekodu, kui ta nägi laste haavatavust.
naaberlinnas Alldays.

Lisateavet Rahmqvist Foundationi kohta

“Kui me poleks kohtunud Rootsis igapäevaselt paljude inimestega nende töökohtadel, kuidas oleksime me siis suutnud aru saada nende vajadustest ja sellest lähtuvalt suutnud luua tooteid, mis nende tööd kergendavad?”

Eric ja Signe Rahmqvist – Rahmqvisti asutajad, 1953

Küpsiste sõnum. Rohkem teavet
Keeldu
Luba Küpsised