Oleme ühenduses!
Me usume isiklikesse kohtumistesse ja pikaajalistesse suhetesse oma klientide ja partneritega. Seepärast peamegi tähtsaks, et teil oleks kerge meiega ühendust saada.
Tänan [name], me võtame teiega ühendust.

Me oleme Businesscare

Businesscare tähendab oskusi ja spetsialiseerumist. Me pole ettevõte, kes teeb kõike, mis ette satub. Keskendume vaid sellele, mis muudavad olulisel määral teie töökohti paremaks.

Valmis järgmiseks sammuks?

Businesscare alustas oma tegevust 2005. aastal ja on üks Rahmqvist Groupi spetsialiseerunud kaubamärkidest.

Rahmqvistist
Full rahmqvisthistorystarttest

Kõik algas individuaalsest lähenemisest

On aasta 1953. Eric ja Signe Rahmqvist asutavad väikese kontoritarvete firma. Selle põhimõtteks sai oma klientide vajaduste hea tundmaõppimine, et neile kõige paremini abiks olla.

Full rahmqvistphilosophy

Meie põhimõtted

Me oleme küll kasvanud, aga jäänud senini truuks oma põhimõttele – et pakkuda teile parimaid lahendusi, peame olema teiega koos teie töökohtadel ja täielikult aru saama teie tööst. Ainult nii saame aidata teil luua lõbusamat, tõhusamat ja jätkusuutlikumat tööpäeva.

Full rahmqvisttrueauthenticity

Kvaliteediga ei saa petta

Ainult üks lahendus ei suuda rahuldada korraga kõiki teie vajadusi. Töötades teiega saame luua unikaalseid lahendusi just teie jaoks. Ja et te saaks sellest maksimaalselt kasu, aitame me teil need ka kasutusele võtta ning anname nende kasutamiseks vajalikke teadmisi. Rahmqvist on perefirma iseseisvate kaubamärkidega, millest igaüks tähendab oma ainulaadset lähenemist ja oskusi.

Full rahmqvistmorethanjustachoiceofmaterials

Rohkemat kui ainult materjalide valik

Jätkusuutlikuse saavutamiseks oli vaja lahti saada tänapäeval levinud osta ja viska ära mentaliteedist. Me arendasime välja oma keskkonna-alased põhimõtted juba 1983 ja olime esimesed, kellele Rootsis omistati ISO sertifikaadid nii keskkonna alal ISO 14001 ja kvaliteedi alal ISO 9001. Oleme samuti liitunud ÜRO Global Compact liikumisega, kus me nõuame kõigilt oma tarniajatelt, et nenede tegevus oleks kooskõlas ÜRO kümne inimõiguste alase põhimõttega, vastaks töö, keskkonna ja korruptsioonivastastele põhimõtetele.

Meie keskkonna-alane tegevus praktikas

Me vaatame üle kõik oma tooted ja loobume neist, mis ei vasta meie seatud kõrgetele standarditele. Muudame oma toodete transpordi efektiivsemaks ja keskkonnasõbralikumaks ning väldime palja õhu vedu. Lisaks on ka meie ametiautod keskkonnasõbralikud. Teil on kerge teha jätkusuutlikke valikuid, kui jälgite Rahmqvisti Green Choice märgiseid.

Muudame koos maailma paremaks

Oleme uhked Rahmqvist Foundation Centeri üle, mis on meie poolt juhitav orbudekodu Lõuna-Aafrikas. Seal saavad kodutud lapsed kasvada, süües tervislikku toitu, juues puhast vett ja saades samas ka oma hariduse. Leif Rahmqvist rajas orbudekodu, kuna ta nägi laste trööstitut elu lähedalasuvas Alldaysi linnas.

Lisateavet Rahmqvist Foundationi kohta

“Kui me poleks kohtunud Rootsis igapäevaselt paljude inimestega nende töökohtadel, kuidas oleksime me siis suutnud aru saada nende vajadustest ja sellest lähtuvalt suutnud luua tooteid, mis nende tööd kergendavad?”

Eric ja Signe Rahmqvist – Rahmqvisti asutajad, 1953

Full rahmqvistmanagement201908

Rahmqvisti juhtimine

Rahmqvistil on kohalikud müügifirmad Rootsis, Norras, Taanis, Soomes, Saksamaal, Šveitsis, Austrias, Suurbritannias, Eestis ja Lätis. Väljaspool meie omasid müügiesindusi oleme me esindatud oma toodetega läbi edasimüüjate ja müügikanalite veel ka Hong Kongis, Venemaal, Hiinas, Poolas, Leedus, Lõuna-Aafrikas ja Dubais. Meie ärigrupi juhid vastutavad oma kaubamärkide arendamise eest.

See leht kasutab küpsiseid, et hõlbustada selle lehe kasutamist. Vaata rohkem
Võta tagasi
Luba küpsised