Oleme ühenduses!
Me usume isiklikesse kohtumistesse ja pikaajalistesse suhetesse oma klientide ja partneritega. Seepärast peamegi tähtsaks, et teil oleks kerge meiega ühendust saada.
Ma pole robot.
Please accept to send!
Olen nõus, et Rahmqvist haldab minu registreeritud andmeid vastavalt Andmekaitse seadusele (GDPR). Olen samuti nõus Rahmqvisti andmekaitse reeglitega
Tänan [name], me võtame teiega ühendust.

Parem karta kui kahetseda

Businesscare töötajad on töökeskonna esmaabi spetsialistid. Õigete koolituste ning effektiivsete lahenduste abiga võid just sina aidata ära hoida ohtusid ning aidata esimesena õnnetuse puhul. Võta meiega ühendust, et luua ohutu ja turvaline töökeskkond.

Valmis järgmiseks sammuks?
Happy Workday?
Tee läbi meie test ➔
Haridus & personaalsed lahendused
Vastupidavad tooted
Hooldus ja paigaldamine on hinna sees
Esmaabiteenuste tarnimine

Lahendused reaalsetele probleemidele

Me oleme külastanud miljoneid firmasid ja tunneme kõiki teie töökohtadega seotud probleeme ning meil on neile ka parimad lahendused. Need ainulaadsed esmaabi lahendused põhinevad reaalsete klientide tegelikel vajadustel.

Soovite teada, mida me saame teie heaks teha? Kohtumine meie asjatundjaga on tasuta ja aitab teil leida võimalusi oma õnnelikuks tööpäevaks!

Broneeri tasuta kohtumine

Kuidas me muudame teie tööpäeva paremaks

Kujutlege töökohta, kuhu tulles igaüks tunneb, et see on talle täiesti ohutu – ja kui midagi peakski juhtuma, saab abi imekiiresti. See on aluseks kõigele, mis me teeme.

Meie individuaalsed protsessid aitavad teid kõiges: teadmiste andmistest kuni täiusliku lahenduseni, mis muudab teie tööpäeva nii ohutuks kui ka tõhusamaks.

Kuidas me oleme aidanud oma kliente

Jätkusuutlikkus

Me töötasime jätkusuutlikult juba siis, kui sellest alles hakati rääkima. Koostasime oma esimese keskkonnapoliitika 1989. aastal ja olime esimesed Rootsis, kellele anti nii keskkonna- kui kvaliteedi alased ISO sertifikaadid. Vastavalt meie põhimõtetele on jätkusuutlikkus enamat kui lihtsalt materjalide valik ja hõlmab kogu toote eluringi. Meie lahenduse mõju on loodusele leebem ning see kestab kauem.

Meie jätkusuutlikkus toimib

Esimesena turul

Businesscare on alati esirinnas oma innovatiivsete arendustega esmaabi vallas. Seega oleme ka alati uute lahendustega esimesena turul. Meie lahendused on tehtud sellisteks, et nende otstarve oleks kergesti mõistetav ja kasutamine lihtne, samal ajal ka ilusa välimusega isegi siis, kui neid ei kasutata.

Full businesscaremeeting

Alati ainukordne, alati lähedal

Me usume lähedastesse suhetesse, mis meil on oma klientidega. Seepärast ei müügi me teile kunagi seda, mida te ei vaja. Oleme alati teie lähedal ja suudame seepärast anda teile ka lisaks kiiret tagasisidet ja tuge. Niiviisi täiustame me ka iseend ja kasutame innovatiivsust oma lahenduste ja toodete juures.

Võta meiega ühendust
5924346
täiustatud töökohta alates 2014. aastast
459186
Rahmqvisti klienti
98 %
klientidest on meiega rahul
23
aastat nii keskkonna- kui ka kvaliteedi alaste ISO sertifikaatidega

Tee läbi meie test ja vaata, kuidas teie töökohta saab täiustada

Meie õnneliku tööpäeva testiga saab kiiresti teada, mida saaks teie töökoha juures täiustada. Ja selleks kulub vaid paar minutit.

Tee läbi meie õnneliku tööpäeva test!
See leht kasutab küpsiseid, et hõlbustada selle lehe kasutamist. Vaata rohkem
Võta tagasi
Luba küpsised